Marley Bag of Riddim Ses Sistemi Hakkında

Marley Bag of Riddim Ses Sistemi  Hakkında

Marley Bag of Riddim taşıma çantası plaj, bahçe gibi ses sisteminin taşınma güç olan yerlerde mükemmel ses dinleyebilmenizi sağlıyor. Kolay taşınabilir bu alet çok güçlü bir anfiye sahip.

Marley Bag of Riddim  ahşap malzemeden yapıldığı için akustik ses veren bir ses sistemidir. iPhone ve iPod ile uyumlu olduğu gibi şarj etmek için de kullanılabilir.

Marley Bag of Riddim Ses Sistemi Özellikleri:

 • 5 kg ağırlığındadır.
 • Çift 4,5” hoparlör, 2 adet 1” tiz hoparlör.
 • 32 watt DSP ses işlemesi kuvvetlidir, kaliteli yüksek/alçak ses üretir.
 • iPod ve iPhone ile uyumludur, şarj istasyonu olarak da kullanılabilir.
 • Kablosuz hareketlilik ve güç tasarrufu için çift pil gücü ve AC adaptor bulunmaktadır (100-240VAC)
 • 3.5mm AUX girişi bulunmaktadır. Bu sayede yüzlerce başka cihazla da kullanabilirsiniz. (Kablo pakete dahildir.)
 • Kızıl ötesi kumanda pakete dahildir.
 • Opsiyonel 12 VDC araç adaptor
 • Frekans aralığı: 20 Hz – 20 kHz
 • Ürün ambalajı, geri dönüştürülmüş plastik ve kağıttan yapılmıştır.
 • Boyutları: 20 x 23 x 54 cm

Marley Bag of Riddim Ses Sistemini kullanan var ise yorumlarını bekliyoruz…

Ziyaretçilerimize Not: Paylaşılan video ve görseller basından bilgi amaçlı olarak alınmıştır. Burada belirtilen etkiler ve sonuçlar uygulamadan uygulamaya, kişiden kişiye, metabolizmadan metabolizmaya değişiklik gösterebilir.

Sipariş verdiğiniz veya sipariş vermeyi düşündüğünüz bir ürün nasıl kullanılır, kullanımında dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ve diğer kullanıcıların verdiği kullanım önerilerini okuyabilirsiniz. Nasıl Kullanılır kategorisindeki yazılarda değerlendirme ve yorum yaparak diğer meraklı kullanıcıların da deneyimlerinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl Kullanılır kategorisindeki yazıları okumak için lütfen tıklayın.

İnternet üzerinde gördüğünüz bir ürünün gerçekten işe yarıyor mu öğrenmek istiyorsanız MerakliKullanici.Com üzerinden ilgili yazıları inceleyebilirsiniz. Aldığınız bir hap zayıflamanıza yardımcı oldu mu, kullandığınız kremlerden egzersiz aletlerinden istediğiniz verimi alabildiniz mi, mutfak gerekli reklamlarda belirtildiği kadar işlevsel mi gibi birçok sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Dilerseniz siz de kendi paylaşımlarınızı yapabilir ve diğer meraklı kullanıcıları faydalandırabilirsiniz. İşe Yarıyor Mu kategorisindeki ürünleri görmek için bağlantıyı takip ediniz.

Kullandığınız bir ürünle ilgili yorum paylaşın ve diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak ürünle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olun. Satın alacağınız bir cihaz veya kıyafetle ilgili diğer kullanıcı yorumları nelerdir, bu ürünleri satın alıp kullananlar ne tarz yorum yapmış görebilir ve tercihinizi buna göre değiştirebilirsiniz. Kullanıcı Yorumları kategorisinde paylaşılan yazılara siz de yorum ekleyebilir ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Böylece ürünle ilgili bir fayda gördüyseniz ürünü tavsiye edebilir, herhangi bir faydasını görmediyseniz diğer meraklı kullanıcıların bu tür konularda dikkatli olması konusunda uyarıda bulunabilirsiniz. Yorumlar kategorisinde paylaşılanlara ulaşmak için linki izleyiniz.

Her ürün için olmasa da birçok ürün farklı firmalar tarafından satılmaktadır. Sizin için en önemli olan bu firmalardan veya yetkili satış sitesini tercih etmenizdir. Resmi satış sitesinden veya yetkili satış sitelerinden alınan ürünler garantili olacaktır. Tüketici haklarınızı bu sitelerden verdiğiniz siparişlerde daha etkili şekilde koruyabilirsiniz. Resmi satış sitesi size ürünleri faturalarıyla gönderirler. Bundan dolayı aldığınız ürünler orjinal ve kaliteli olarak size ulaştırılmış olur.

Hakkında: İşe Yarıyor Mu

Bir De Bu Var :)

Clear View Visor İşe Yarıyor Mu?

Clear View Visor Gece Gündüz Görüş Paneli Kullanışlı Mı? Gündüz güneş engelleyici olarak gece de …

2 yorumlar

 1. Erkan Tezcanoğlu

  tek kelimeyle mükemmel bir ses kalitesii var, arabada dahil dinliyoruz çok kullanıışlı herkese tavsiye ederimm. bu tip aletler genelde dayanıksız olur ama bunu merdivenlerden düşürmüştük hiç birşey olmadı

 2. aliatanoglu456

  boyutuna göre sesi çok iyi ,arada çızırtı yapıyor neden bulamadımm

Bir cevap yazın