Kohlemann Pratik Paspas

Kohlemann Pratik Paspas

Bu yazımımız  Kohlemann satışı yapan sitelerden yararlanarak hazırlanmıştır. Bu ürünü kullanan kullanıcıların yorumlarını paylaşmaları rica olunur.Ürün hakkında bilgi paylaşımı kullanıcıların işe yarar ürünlere yönelmesine yardımcı olacaktır.

Kohlemann Magic Spin Mop ve Folding Bucket Mop kullananlar memnun mu. Kohlemann Pratik Paspas yorum yapanlar ne diyor. Kohlemann Pratik Paspas özellikleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını bulabileceğiniz bir diğer yazımız yayımladık. Daha önce Kohlemann Magic Spin Mop nasıl kullanılır yazısı ile sizlere teknik özellikleri ve hem ofisinizde hem de evinizde temizlik işlerinde nasıl yardımcı olduğu ile ilgili detaylı bilgiler vermiş ve bir de video ile bunları açıklamıştık. Şimdi kohlemann pratik paspas hakkında bazı yorumları ve değerlendirmeleri paylaşmak istiyoruz. Öncelikle isterseniz Kohlemann Pratik Paspas özelliklerini sıralayalım:

  • Kohlemann katlanabilir kovaya sahiptir ve bu kova iki haznelidir. Kohlemann kovanın iki haznesinde de döner başlıklı sistem bulunur.
  • Katlanabilir paspas özelliği ile Kohlemann hem daha fazla yer kaplamaz hem de temizlik sırasında daha geniş alan sunar.
  • Kovası pedalsızdız ve Kohlemann pratik paspas yalnızca 4 kg’lık kuvvetle çalışır. Kohlemann kullanımı basit ve etkilidir.
  • Kohlemann pratik paspas açıldığında yere sabitlemek için kullanılan ayak sayesinde güvenli şekilde kullanılabilir.
  • Temizlik sonrası mop bezinde kalan suları dışarı atmak ve mop bezini sıkmak için Kohlemann pratik paspas haznesine 90 derecelik açıyla batırın ve mop sopasından aşağı doğru itin. 360 derece dönen mekanizma mop bezini neredeyse kupkuru hale getirecektir.
  • Cam, parke, ahşap ve fayans olsun her türlü yüzeylerde pratik şekilde kullanılabilen bir paspastır.
  • Kohlemann pratik paspas sapı ise istenilen boyuta ayarlanarak kullanılabilir. Kullanım sonrasında bu sopayı parçalara bölerek daha küçük alanlarda saklayabilirsiniz.

Kohlemann markası oldukça kaliteli ürünler üreten ve temizlik setleri konusunda uzman olan bir marka olarak piyasaya giriş yapmıştır. Kohlemann markasının modellerinden biri olan Kohlemann Magic Spin Mop kullanım kolaylığı, daha az yer kaplaması ve ev hanımlarını yormayan sıkma özelliği ile birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Kohlemann pratik paspas gittigidiyor, hepsiburada, n11 gibi alışveriş siteleri üzerinden satışa sunulmaktadır. Bazı satış firmaları Kohlemann Pratik Paspas ile birlikte bazı hediyeler vermektedir. Bu tür firmalar arasında seçim yaparken orjinal ürün seçimine ve fatura gönderilip gönderilmediğine dikkat etmelisiniz.

Kohlemann Pratik Paspas Hakkında Diğer Yazılarımız

Kohlemann ürünleri arasında bulunan Kohlemann Pratik Paspas ile ilgili her türlü soru, yorum ve değerlendirmelerinizi sitemiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Kohlemann magic spin mop nasıl kullanılır, Kohlemann pratik paspas yorum ve değerlendirmeleri nelerdir, kohlemann pratik paspas kullananlar memnun mu, kohlemann pratik paspas gittigidiyor üzerinde satılıyor mu, kohlemann pratik paspas fiyatı nedir ve nerede satılır gibi soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Hakkında: Kullanici Yorumlari

Bir De Bu Var :)

Sinbo Dijital Baskül Kullanıcı Yorumları

Sinbo Dijital Baskül Hakkında Sinbo Dijital Baskül, Renkleri ve desenleri ilgi gören Sinbo Dijital Baskül …

Bulunan tek yorum bu

  1. Bahtiyar resul

    Ppaspasin sopasindaki vidası kısım sıkıştı bezi sulamıyorum çözümü nedir?

Bir cevap yazın