Kohlemann Mop – Katlanabilir Pratik Paspas

Kohlemann Magic Spin Mop Hakkında

Kohleman Mop ile temiklik alışkanlıklarınız tamamen değişecek. Kohlemann Pratik Paspas ile çok fazla güç sarfetmeden günlük işlerinizi tamamlayıp kendinize vakit ayırabileceksiniz. Kohlemann katlanabilir mop ile hem kullanırken rahat edecek hem de saklamak için çok fazla yer harcamayacaksınız. Kohlemann çift taraflı temizleme ve durulama haznesine sahip olduğu için pratik şekilde kullanılabilir ve temizlik işlerinizi kolaylaştırır.

Kohlemann 360 derece dönebilen başlığı sayesinde durulama işlemlerinde kolaylık sağlar. Kohlemann Katlanabilir Mop kullanımı için öncelikle katlanmış olan yuvayı yerinen çıkarıp ayağını açarak yere desteklemelisiniz. Sonrasında ayarlanabilir mop sopası ile ev ve iş yerinizdeki temizliğinize başlayabilirsiniz. Kohlemann pratik paspas 22 cm olan ağız genişliği sayesinde diğer moplara oranla daha esnek hareket imkanı sağlar.

Kohlemann Pratik Paspas Hakkında Diğer Yazılarımız

Kohlemann ürünleri arasında bulunan Kohlemann Pratik Paspas ile ilgili her türlü soru, yorum ve değerlendirmelerinizi sitemiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Kohlemann magic spin mop nasıl kullanılır, Kohlemann pratik paspas yorum ve değerlendirmeleri nelerdir, kohlemann pratik paspas kullananlar memnun mu, kohlemann pratik paspas gittigidiyor üzerinde satılıyor mu, kohlemann pratik paspas fiyatı nedir ve nerede satılır gibi soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Hakkında: Kullanici Yorumlari

Bir De Bu Var :)

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie Giyilebilir kollu battaniye Snuggie hakkında bilgi almak için tıklayın. Snuggie giyilebilir …

Bulunan tek yorum bu

  1. bu katlanabilir moptan alsak yedek bez de gönderiliyor mu yoksa onu ayrıca mı almak gerekiyor.

Bir cevap yazın