Kohlemann Magic Spin Mop Nasıl Kullanılır

Kohlemann Magic Spin Mop Kullanımı

Kohlemann Magic Spin Mop kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Kohlemann Katlanabilir Mop ile temizlik ihtiyaçlarınızı derinlemesine ve kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki Kohlemann Magic Spin Katlanabilir Pratik Paspas Mop nasıl kullanılır, kullanımı nasıl olmalıdır? Detayları videomuzda görebileceğiniz gibi aşağıdaki adımları da takip edebilirsiniz:

 • Öncelikle temizlik yapacağınız yere Kohlemann Magic Spin Mop taşınır.
 • Kohlemann Katlanabilir Paspasın üst tarafında bulunan grip ayak açılır. Bu ayak Kohlemann Mop sıkma başlığı açıldığında destek görevi görecektir.
 • Sıkma başlığını açmak için kaldırın ve destek ayağının üzerine oturtun. Dengesiz şekilde oturmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Kohlemann Pratik Paspas Sopası ve bezi birbirine tutturun. Sopanın ucunda bulunan kısmı çevirerek açın ve sopanın ucunu geçirdikten sonra tekrar sıkın.
 • Kohlemann Mop kullanımı konusunda dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise sopanın altında bulundan yuva ile kutunun içerisinde bulunan dişlilerin üst üste gelmesidir. Eğer bunlar üst üste gelmezse veya mopun iplerinden biri yanlışlıkla bu yuvaya girerse dönme hareketini yapmayabilir. Kohlemann Spin Mop kullanırken dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise sopanın dik konumda tutularak dönme hareketinin yapılabileceğidir. Eğer 90 derecelik bir açıyla yani dik olarak Kohlemann Katlanabilir Mop sopasını tutmazsanız kutudaki dişlilere oturmayacağı için dönmeyecektir.
 • Artık Kohlemann Magic Spin Mop kullanıma hazır haldedir. Mop bezini sopasıyla beraber su bulunan kutuya daldırın ve Kohlemann Pratik Paspas sopasına uygulayacağınız aşağı ve yukarı doğru basit bir kuvvetle sopanın ucundaki temizleme bezi dönmeye başlayacaktır. Bezin tüm yüzeyinin ıslandığında emin olana kadar bu işleme devam ediniz.
 • Temizliğe başlamak için son adım olarak durulama işleminin yapılması yeterlidir. Kohlemann Katlanabilir Mop bezini fazla sudan arındırmak için durulama sepetine mop sopasını daldırıp tekrar küçük bir kuvvet uygulayarak sopanın bezi döndürmesini sağlayınız.

Kohlemann Magic Spin Mop çok yer kaplamayan bir temizlik aparatıdır. Temizliğiniz bittikten sonra katlayıp kolayca saklayabilirsiniz. Kohlemann Magic Spin Mop kullanımı için videolarımızı inceleyebilirsiniz.

Kohlemann Katlanabilir Mop İşe Yarıyor Mu?

Avrupada birçok ev hanımının ve iş yerindeki görevlilerin temizlik işleri için kullandıkları bu ürün işe yarıyor mu öğrenmek için Meraklı Kullanıcı ziyaretçilerine sorduk. Tüm detayları Kohlemann Pratik Paspas işe yarıyor mu isimli yazımızdan kontrol edebilirsiniz.

Kohlemann Pratik Paspas Hakkında Diğer Yazılarımız

Kohlemann ürünleri arasında bulunan Kohlemann Pratik Paspas ile ilgili her türlü soru, yorum ve değerlendirmelerinizi sitemiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Kohlemann magic spin mop nasıl kullanılır, Kohlemann pratik paspas yorum ve değerlendirmeleri nelerdir, kohlemann pratik paspas kullananlar memnun mu, kohlemann pratik paspas gittigidiyor üzerinde satılıyor mu, kohlemann pratik paspas fiyatı nedir ve nerede satılır gibi soruların yanıtlarını öğrenmek için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Hakkında: Nasıl Kullanılır

Bir De Bu Var :)

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie Giyilebilir kollu battaniye Snuggie hakkında bilgi almak için tıklayın. Snuggie giyilebilir …

6 yorumlar

 1. Bayramdan önce temizlik için bu kovadan aldık ama dönerli ucu kutunun içinde çok zor dönüyor.

  • Zeynep Hanım ben de başta ucunda sorun yaşıydum ama geri gönderp değiştirdim şimdi norml şekilde çalışıyo mopun kovadaki dönen kısma iyice oturması laızm. biraz yamuk olursa çalşmyr.

 2. kohleman nasıl kullanılır ilk olarak “Öncelikle temizlik yapacağınız yere Kohlemann Magic Spin Mop taşınır. ” 😀
  her adımı yazmışlar kesinlikle bunu yapmazsan o temizlikten bişi bekleme.

 3. yedek mop satan bir yer biliyor musunuz? aradığım firmalarda yedek mop yok.

 4. kargo ücreti ne kadar acaba kohleman için. reklamlarda çok büyük görünmüyor ama gerçek kohlemann magic spin mop boyutlarını bilen var mı

 5. kohlemann magic spin mop bir harika ben bu kadar iyi bir şey olacağını hiç tahmin etmedim kesinlikle tavsiye ederim. o kadar kolay ve o kadar hızlı ki anlatamam. çok memnun kalacaksınız

Bir cevap yazın