Kişisel Gizlilik

Gizlilik Politikası

MerakliKullanici.com olarak ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine ve güvenlik haklarına azami derecede önem gösteriyoruz. Bu tür konulardaki hassasiyetimiz üst seviyelerdedir. Meraklı Kullanıcı sitesi üzerinden paylaşımda bulunabileceğiniz her konu, başlık veya alanda, kişisel bilgi gizliliğinizi ve bilgi güvenliğinizi üst seviyelerde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Kullanıcı Yorumları
  • İletişim sayfası
  • Facebook Sayfamız
  • Twitter Hesabımız
  • Google Plus

Kullanıcı Yorumları
Kullanıcı yorumları alanıyla MerakliKullanici.Com üzerinde fikirleriniz, yorum ve değerlendirmelerinizi paylaşabilirsiniz. Bu yorumları yapabilmek için paylaşmanız gereken e-posta adres ve isim soy isim gibi bilgiler üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve sitemize ait bilgilendirmeler dışında kullanılmayacaktır.

İletişim Sayfası
İletişim sayfası ve yazarlık başvuru gibi alanları kullanarak her türlü bilgi ve belge paylaşımında bulunabilir, sorularınız yöneltebilirsiniz. Sorularınız ve değerlendirmeleriniz hakkında sizlere sağlıklı şekilde geri dönüş yapılabilmesi için e-posta adreslerinizi doğru şekilde girmeniz önemlidir. Bu bilgiler gizlilik politikaları gereği üçüncü şahıslara paylaşılmayacaktır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
MerakliKullanici.Com paylaşımlarının ve profil sayfalarının bulunduğu Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada MerakliKullanici.Com olarak ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri