Elektrikli Battaniye

Elektrikli Battaniye

Bu yazımımız  Elektirikli battanye satışı yapan sitelerden yararlanarak hazırlanmıştır. Bu ürünü kullanan kullanıcıların yorumlarını paylaşmaları rica olunur.Ürün hakkında bilgi paylaşımı kullanıcıların işe yarar ürünlere yönelmesine yardımcı olacaktır.

Elektrikli battaniye hakkında yazımızı okuyun. Elektrikli battaniye nasıl kullanılır, tek ve çift kişilik elektrikli battaniye ne kadar yakar gibi soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz. Öncelikle elektrikli battaniye nedir sorusuyla başlayalım. Kışın soğuk geçen gün ve gecelerde kendimizi ısıtmak için oldukça efor harcarız. Elektrikli battaniye hızlı ve kolay şekilde ısınmak için oldukça kullanışlı bir üründür. Özellikle de evimizde hastamız, bebeğimiz veya misafirimiz varsa ısınma ihtiyacımız yüksek seviyelere çıkar. Elektrikli battaniye kullananlar bu noktada daha avantajlı olacaklar çünkü elektrikli battaniye ile ısınmak sadece 20-25 dakikanızı alacaktır. Sonrasında sıcacık yatağınızda uyuyabilir, dinlenebilir veya vakit geçirebilirsiniz.

Elektrikli battaniye teknik özelliklerine geçmeden önce kesinlikle unutmamanız gereken bazı elektrikli battaniye nasıl kullanılır maddelerini hatırlatmakta fayda var. Elektrikli battaniye tavsiye edilmekle birlikte uyarılarıyla da dikkat kesilmesi gereken bir üründür. Lütfen aşağıdaki maddelerle ilgili hassas ve özenli olun:

  • Elektrikli herhangi bir üründe olduğu gibi elektrikli battaniye de yıkanmaz, ıslatılmaz.
  • Elektrikli battaniye yatmadan önce kullanılır, yatarken veya yattıktan sonra elektrikli battaniye açmanız tehlikelidir ve kullanımı tavsiye edilmez.
  • Elektrik battaniye kullanmak isteyen çocuk ve yaşlılarda alt ıslatma sorununun olmadığına dikkat edilmelidir.

Bu uyarılar takip edilmediği takdirde elektrikli battaniye kullananlar tarafından olumsuz sonuçlarla karşılaşılabilir. Bu nedenle tüketicilerden ve kullananlardan daha dikkatli şekilde kullanmalarını ve tüm uyarılara dikkat etmelerini tavsiye ediyoruz. Artık elektrikli battaniye teknik özellikleri hakkında bilgi verebiliriz. Buradaki bilgiler elektrikli battaniye üreticileri ve elektrikli battaniye resmi satış siteleri üzerinden alınan bilgilerdir. Farklı firmaların teknik özellikleri farklı olabilir. Lütfen ilgili markanın yetkili sitesinde bulunan maddeleri inceleyiniz. Aşağıdaki maddeler elektrikli battaniye teknik özelliklerini göstermektedir:

  1. Kumaş özellikleri şu şekildedir : % 75 Pamuklu kumaş – % 25 Polyester – 40 Tel Kumaş
  2. Elektrikli battaniye neme karşı dayanıklıdır fakat yine de aşırı nemli ortamlarda kullanılmaması tavsiye edilir.
  3. Genellikle elektrikli battaniye çarşaf veya yorgan altında kullanılır.
  4. Elektrikli battaniye çift kişilik ölçüleri 160 x 120 cm boyutlarındadır.
  5. Elektrikli battaniye 80 Watt elektrik tüketir.
  6. Piyasadaki çeşitli elektrikli battaniye modellerinde kumandalı ve kumandasız olanlar mevcuttur.
  7. İşletme Gerilimi 220 V-50 Hz seviyelerindedir.

Elektrikli battaniye siparişi vermek için resmi ve yetkili satış sitelerini kullanabileceğiniz gibi elektrikli battaniye gittigidiyor, hepsiburada ve N11 gibi alışveriş siteleri üzerinden de satışa sunulmuştur. Özellikle resmi siteleri seçmenizi tavsiye ederiz. Kullanım sırasında veya sonrasında çıkabilecek herhangi bir sorunda faturanızla iade veya kullanım öncesinde cayma hakkından faydalanabilmek için bu tür resmi satış sitelerini seçmenizde fayda vardır.

Hakkında: Kullanici Yorumlari

Bir De Bu Var :)

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie

Giyilebilir Kollu Battaniye Snuggie Giyilebilir kollu battaniye Snuggie hakkında bilgi almak için tıklayın. Snuggie giyilebilir …

Bir cevap yazın